Zostaw nam swój adres e-mail, abyśmy mogli poinformować Cię gdy tylko rozpocznie się emisja akcji

Przysługuje Ci prawo cofnięcia każdej z udzielonych zgód w każdym czasie. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Genesis Capital sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, Al. Roździeńskiego 188C, 40-203 Katowice, kontakt@genesiscapital.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

ASI VIS VITALIS MANAGEMENT
SP. Z O.O. S. K. A.

ASI Vis Vitalis to wehikuł inwestycyjny zbierający kapitał od inwestorów w ramach crowdfundingu udziałowego, by inwestować go w stabilne i bezpieczne przedsięwzięcia o długookresowej perspektywie rozwoju.

W czasach, gdy inflacja osiąga coraz wyższe wskaźniki (za maj wg GUS 4,7%) a perspektywy jej zdławienia są mocno iluzoryczne pojawia się kluczowe pytanie: jak chronić kapitał, lokaty i oszczędności przed inflacją?

Ochrona kapitału i oszczędności przed inflacją to obecnie jedno z głównych wyzwań w polskiej gospodarce, a ASI Vis Vitalis ma chronić kapitał oraz oszczędności swoich inwestorów lokując je w bezpieczne projekty biznesowe o relatywnie wysokiej stopie zwrotu ale przede wszystkim o wieloletniej perspektywie rozwoju. Chcemy pełnić dla naszych inwestorów rodzaj Tarczy Antyinflacyjnej.

Celem Vis Vitalis Management jest stworzenie i zarządzanie grupą docelowych ASI skupionych na poszczególnych projektach inwestycyjnych, pod kątem budowania ich długoterminowej wartości, według zasad VBM


Wywiad z Jackiem Profusem - Prezesem Zarządu ASI Vis Vitalis Management